2023-2024

2023-2024

У 2023 року команда учнів вчителя Юлії Дімітрової доєдналася до до проєкту “Let’s meet in Europe”, який тривав протягом навчального року.

Що є символом Італії? А Польщі? Яка традиційна страва Іспанії? Як святкують Різдво у Грузії? І ще багато "що", "коли", "де", "як" ми дізналися протягом роботи над новим проєктом #eTwinning. Ми були раді побувати віртуально у багатьох країнах, а саме: в Італії, Польщі, Туреччині, Грузії, Хорватії, Сербії Латвії, Литві, Молдавії, Греції, Португалії, Румунії, Боснії і Герцеговині, Північній Македонії, Албанії. Протягом навчального року щомісяця були нові завдання, над якими ми із задоволенням працювали.

У перший місяць роботи  провели онлайн зустріч з учителями країн учасниць за допомогою Big Blue Button, навчилися позначати потрібну локацію на картах Google maps, пройшли анкетування, яке потрібне для початку роботи за допомогою Google форми, показали нашу школу у Paddle додатку. І , звісно, виконали основне завдання - створити логотип та постер для проєкту за допомогою додатків. У цьому завданні взяли участь понад 800 дітей. Шляхом голосування було обрано найкращий логотип та постер. І в результаті був створений спільний продукт - електронна книга логотипів https://view.genial.ly/.../presentation-lets-meet-in...

(за допомогою genial.ly), куди ввійшли найкращі. Наш теж є серед них!


2022

2022

Проєкт, роботу над яким ми не змогли завершити через війну.

2021

Проєкт “Schooling around Europe” об’єднав вчителів багатьох країн Європи. Працюючи над ним учні вчителя Юлії Дімітрової могли обмінятися досвідом з дітьми інших країн, що й було основним завданням проєкту.


2020

2020

Під час зимових канікул вчитель Юлія Дімітрова провела семінар-знайомство з програмою eTwinning для своїх колег.

Новий проєкт вчителя Юлії Дімітрової та її учнів 2020 року - «Word4life». Робота тривала протягом року, під час якого учні навчилися працювати з різноманітними онлайн-інструментами . 


2019

12 червня 2019р. – участь вчителя Юлії Дімітрової в eTwinning Plus Practical Session, Київ (« Робота в проєктах», «Освіта в 21 столітті»)

 

Вересень 2019р. – реєстрація вчителя Юлії Дімітрової та її учнів  в проєктах “Book Tree”, “Fairy Garden”, “There is no planet B”, “Creatively about artistic and entertaining heritage”

20 вересня 2019р. – участь вчителя Юлії Дімітрової в eTwinning Plus Practical Session, Київ («Освітні матеріали з розвитку громадянських компетентностей, В.Селіваненко»; «Сучасна українська школа крізь “ГЕНДЕРНІ ОКУЛЯРИ”, О.Марущенко», «Скарбничка успішного проекту eTwinning, Я.Цикункова», «Як інтернет дозволяє маніпулювати інформацією та як вберегтися від цього? Алгоритм соцмереж та поведінка користувачів, В.Мороз»).

9 грудня 2019р.  – Національна конференція eTwinning Plus Ukraine, Київ , яку відвідала за запрошенням вчитель Юлія Дімітрова  («Освіта в світі, що змінюється: як в школі говорити про кліматичну кризу, Мірошниченко Катерина»; «Індивідуальні можливості в Erasmus +, Катерина Жданова»; «Можливості підвищення кваліфікації вчителів на платформі Prometheus, Іван Приймаченко»; «Досвід реалізації проєкту, Вікторія Гарбуз»; «Воркшоп від британського вчителя Кріса Вільямса».

 

 


2018

21 травня 2018р. – Національна конференція eTwinning Plus Ukraine, Київ

Конференцію організовано для найактивніших вчителів –ітвінерів, серед яких -  вчитель Юлія Дімітрова.

Представлені теми: «Індивідуальні особливості учнів, Сергій Теплов»; «Можливості для шкіл в рамках програми Erasmus +»; «Як керувати увагою залу та мотивувати, Ігор Білиць»; «Покоління Z: як підвищити їхню мотивацію та зберегти?»

Липень 2018р. – участь вчителя Юлії Дімітрової в eTwinning Plus Practical Session, Київ

Вересень 2018р. – реєстрація вчителя Юлії Дімітрової та її учнів в проєкті “Cool School Box” (вересень 2018-травень 2019, нагороди - National Quality Label, European Quality Label).

27 грудня 2018р. - Національна конференція для найактивніших вчителів eTwinning Plus Ukraine, Київ, на яку було запрошено вчителя Юлію Дімітрову («Інтернет сервіси для школи без програмування, Володимир Брискін»; «Булінг: передумови та робота з ними, Анастасія Мельниченко»; «Керувати успіхом: емоційний інтелект, Юнона Лотоцька»).


2017

18 травня 2017р. - eTwinning Plus Practical Session,Львів

Відбувся семінар для учасників програми, серед яких директор та вчителі нашого закладу: Петренко Юрій, Дімітрова Юлія, Добущак Уляна, Овчаренко Єлизавета та Василенко Валентина. Представлені теми:

 «Ключові ідеї eTwinning Plus. Новини»; «Основні кроки після реєстрації»; «Quality Labels та оформлення TwinSpace»; «Робота в проєкті з використанням інструментів TwinSpace»; «Проведення відео-конференції в Adobe Connect»

Вересень 2017р. – реєстрація в проєкті вчителя Юлії Дімітрової та її учнів “Tongue Twisters from Europe” (вересень 2017-травень 2018, нагороди - National Quality Label, European Quality Label).


2016

У вересні вчителем Юлією Дімітровою та її учнями було розпочато роботу над проектом “Be My Pet-Friend”, у якому взяли участь команди з Польщі, України, Чехії та Греції. Завдання цього проекту: створити електронну книгу про домашніх улюбленців. Винагорода за наполегливу роботу протягом навчального року – міжнародна відзнака.


2016

20 жовтня 2016 р. відбувся семінар (eTwinning Plus Practical Session) у м.Київ, який відвідала вчитель англійської мови Юлія Дімітрова, зібрав вчителів-початківців у програмі eTwinning. Сергій Теплов, керівник програми в Україні, розповів про сучасний підхід у вивченні іноземної мови за допомогою проектів. Також були представлені теми, такі як: «Ключові ідеї eTwinning Plus»; «Інструменти порталу eTwinning Plus – Public Portal та eTwinning Live»; «Інструменти TwinSpace»; «Приклади найкращих проєктів».


Підсумки року на Національній конференції eTwinning Plus 2016

25 листопада у Києві відбулася Національна конференція eTwinning Plus 2016. Традиційно, урочиста подія об’єднала найактивніших ітвіннерів – 176 вчителів та директорів з усієї України. Участь у заході також взяли: головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Оксана Коваленко,  амбасадор British Council Кріс Вільямс, вчитель-амбасадор програми у Словаччині Корнелія Логиньова, та представники PSA Ukraine – Сергій Теплов, Валентина Веліченко, Катерина Липовська, Юлія Данилевич й Олександра Цикура.

 

Захід розпочався з привітань від команди PSA та виступу керівника програми. Сергій Теплов розповів про основні тенденції розвитку освіти на світовому рівні, а також про те, які зміни мають відбуватися в Україні, щоб наша освіта ставала все якіснішою та відповідала цим трендам. А також наголосив на тому, що eTwinning Plus є потужним інструментом для здійснення цих амбітних планів. Приємним завершенням події стало нагородження успішних проектів та найактивніших вчителів. Вчителю Єлизаветі Овчаренко вручили нагороду «Почесного амбасадора» 2016 року. 


Амбасадор Єлизавета Овчаренко та ітвіннер Юлія Дімітрова познайомили з можливостями eTwinning вчителів англійської мови Долинського району

8 листопада на базі Долинської спеціалізованої ЗОШ І–III ст. № 6 (Івано-Франківська обл.) відбувся освітній тренінг «eTwinning Plus в Україні. Нові можливості для медіаграмотних учителів». Захід зібрав вчителів англійської мови Долинського району.

Спікерами стали: методист Долинського РМК Галина Пирин, а також амбасадор Єлизавета Овчаренко та ітвіннер Юлія Дімітрова (вчителі Долинської спеціалізованої ЗОШ І–III ст. № 6).

На початку заходу перед учасниками виступила Галина Пирин, яка розповіла про формування ключових компетентностей XXI ст.  та нові можливості для педагогів.

Після чого Єлизавета Овчаренко розповіла аудиторії про головні ідеї eTwinning, переваги програми для українських шкіл та які сучасні підходи можна використовувати у проектах. А ще поділилася власним досвідом проектної діяльності; продемонструвала матеріали одного з найцікавіших проектів; розповіла про свою участь у якості амбасадора; розказала про можливість побувати на розвиваючих заходах у Києві  та закордоном. Також спікер зробила акцент на реєстрації нових шкіл, роздала всім зацікавленим свої візитки та пообіцяла надавати інформаційну підтримку й допомогу.

У другій частині семінару Юлія Дімітрова розповіла про свої перші кроки в програмі eTwinning Plus, поділилася враженнями від участі в проекті, який нещодавно зареєструвала, а також наголосила на перевагах та можливих труднощах в його реалізації.

 

Завершився тренінг медіа-грою  «5 слів про eTwinning» з використанням сучасних ІКТ, який провела Єлизавета Овчаренко. 


Відбулася щорічна Зустріч амбасадорів eTwinning Plus в Україні

12 серпня у Києві пройшла вже традиційна, третя Зустріч амбасадорів eTwinning Plus в Україні. Організаторами події виступили представники PSA Ukraine.

У ході події своїм досвідом з новачками поділилися: Олена Науменко, Єлизавета Овчаренко, Діана Гете, Наталія Наявко, Юлія Троян та Ірина Фіголь. Вони розповіли, що для них значить бути амбасадором в Україні та поділилися досягненнями останнього навчального року в своєму регіоні. Модератором виступила Катерина Липовська.

У свою чергу Валентина Веліченко презентувала аудиторії ключові ролі та цілі амбасадора, а також найближчі плани з популяризації програми в Україні.

Також на учасників зустрічі чекав корисний сюрприз – воркшоп від запрошеного гостя

Bart Verswijvel, Pedagogical Adviser European Schoolnet (Бельгія). Разом з ним вчителі потренувалися у викориснтанні онлайн-інструментів для роботи в команді, проведення опитувань і завдань, та іншої цікавої діяльності в рамках уроків та проектів. 

Наприкінці Зустрічі амбасадори влаштували бреінстормінг за допомогою сервісу Tricider, де спільно знаходили ідеї для подальшої ефективної роботи у програмі.